Wydarzenia firmowe

04.12.2015 - Certyfikowane w Polsce repeatery GSM marki MKR

Z dniem 04.12.2015 roku jeden z modeli repeaterów GSM produkowany wyłącznie dla MKR-TPE Sp z o.o. przeszedł pozytywnie badania w Instytucie Łączności w Warszawie, co potwierdza jego najwyższą jakość. Wkrótce do pierwszego modelu dołączą następne, w tym wzmacniacze cyfrowe.


Zdjęcia:

Certyfikowane repeatery GSM  Certyfikowane repeatery GSM Certyfikowane repeatery GSM Certyfikowane repeatery GSM 

17.11.2015 - Wspłópraca z Instytutem Łączności w Warszawie

Przedstawiciele naszej firmy spotkali się z pracownikami Instytutu Łączności w Warszawie w ramach prowadzonych badań nad nowymi repeaterami GSM.
Na spotkaniu omawiano ostatnie poprawki konstrukcyjne i dokonano ostatnich niezbędnych ustaleń. Nowe urządzenie będzie wkrótce dostępne w sprzedaży.


Zdjęcia:

Wizyta MKR-TPE w Instytucie Łączności w Warszwie foto1m Wizyta MKR-TPE w Instytucie Łączności w Warszwie

04.08.2015 - Nowe artykuły dotyczące zakłóceń w sieciach GSM

Prezentujemy dwa nowe artykuły w naszym dziale PORAD. Dotyczą one problemów z zakłóceniami wywołanymi przez niskiej jakości repeatery GSM oraz informacji w jaki sposób nasze urządzenia są na tego typu problemy odporne.
Dzięki zaprezentowanym artykułom uświadamiamy klienta jakie są potencjalne zagrożenia wynikające ze stosowania nieodpowiednich urządzeń w systemach GSM oraz o sposobach ich przeciwdziałaniu.

>>Różnice w repeaterach dostępnych na rynku<<

>>Zasady funkcjonowania systemów ALC oraz MGC<<


Zdjęcia:

Pico Repeater MKR35-UMTS 3G. Wzmacniacz zasięgu 3G. Pico Repeater MKR35-UMTS 3G. Wzmacniacz zasięgu 3G. Pico Repeater MKR35-UMTS 3G. Wzmacniacz zasięgu 3G. Pico Repeater MKR35-UMTS 3G. Wzmacniacz zasięgu 3G.

09.10.2014 - Nowe wzmacniacze PICO UMTS do 3G (pow. do 120m2)

Prezentujemy nasze najnowsze zestawy do wzmacniania sygnału 3G oparte o repeater PICO wersja PREMIUM - ZRD10E-WCDMA. Systemy pracują w paśmie UMTS2100 i są przeznaczone są do wzmacniania sygnału 3G na małych obszarach i niewielkich pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jakości urządzenia wzmacniającego system można stosować w każdych warunkach bez obawy o zakłócenia (interferencje).


Zdjęcia:

Pico Repeater MKR35-UMTS 3G. Wzmacniacz zasięgu 3G. Pico Repeater MKR35-UMTS 3G. Wzmacniacz zasięgu 3G. Pico Repeater MKR35-UMTS 3G. Wzmacniacz zasięgu 3G. Pico Repeater MKR35-UMTS 3G. Wzmacniacz zasięgu 3G. Pico Repeater MKR35-UMTS 3G. Wzmacniacz zasięgu 3G.  

08.05.2014 - Pomiary GSM na promie EuroAfrica

W dniach 08.05.2014-09.05.2014 roku zespół techników MKR-TPE został zaproszony przez firmę EUROAFRICA na pomiary sygnału GSM w jednostce pływającej między POLSKA a SZWECJĄ. Pomiary miały wykazać zasadność zastosowania nowego typu repeaterów klasy MARINE MKR-TPE. Po przygotowaniu stanowiska pomiarowego znajdującego się na mostku statku przystąpiono do wykonywania pomiarów w trakcie rejsu POLSKA - SZWECJA. Stanowisko pomiarowe było przygotowane z dwóch repeaterów podłączonych do komputerów klasy PC w celu ciągłego sczytywania danych. Dodatkowo pomiary były wykonywane analizatorem widma i porównywane do pomiarów z włączonymi urządzeniami wzmacniającymi i bez. Zastosowanie anten zewnętrznych i wewnętrznych ukazało zjawisko którego się zespół MKR-TPE spodziewał, aspekt opóźnienia grupowego, zgodnie ze specyfikacją 3GPP, wynika to z użytej technologii TDMA i ze skończonej prędkości rozchodzenia się fali elektromagnetycznej, rozmiar komórki nie może przekroczyć ok. 36 km, co potwierdziły wyniki pomiarów i testów. Poniżej fotorelacja z wykonywanych pomiarów na promie.


Zdjęcia:

Pomiary zasięgu GSM UMTS na promie EuroAfrica Pomiary zasięgu GSM UMTS na promie EuroAfrica Pomiary zasięgu GSM UMTS na promie EuroAfrica Pomiary zasięgu GSM UMTS na promie EuroAfrica Pomiary zasięgu GSM UMTS na promie EuroAfrica Pomiary zasięgu GSM UMTS na promie EuroAfrica Pomiary zasięgu GSM UMTS na promie EuroAfrica Pomiary zasięgu GSM UMTS na promie EuroAfrica

24.01.2014 - Nowe mobilne systemy GSM do wzmacniania sygnału w pojazdach i łodziach

Prezentujemy nasze najnowsze zestawy do wzmacniania zasięgu GSM w pojazdach i jednostkach pływających. Urządzenia są dwuzakresowe (GSM900/GSM1800) i posiadają rewelacyjne parametry wzmocnienia, które dostosowane są do rozwiązań mobilnych (między innymi zmienna moc w paśmie UPLINK).

>>KLIKNIJ<< i zobacz naszą ofertę wzmacniaczy mobilnych.

 

Zdjęcia:

Nowe mobilne do wzmacniania sygnału w pojazdach i łodziach Nowe mobilne do wzmacniania sygnału w pojazdach i łodziach Nowe mobilne do wzmacniania sygnału w pojazdach i łodziach Nowe mobilne do wzmacniania sygnału w pojazdach i łodziach Nowe mobilne do wzmacniania sygnału w pojazdach i łodziach

21.11.2013 - Repeatery cyfrowe w ofercie MKR-TPE

Wprowadzamy do oferty najnowsze repeatery cyfrowe. Są to najnowsze urządzenia łączące w sobie funkcjonalność standardowego repeatera z rozszerzonymi funkcjami antyzakłóceniowymi, tj. SILENT oraz SMART. Ulepszono też sterowanie za pośrednictwem ulepszonego panela przedniego. Zapraszamy do zapoznania się z produktem.

Zdjęcia:

Repeatery cyfrowe w ofercie MKR-TPE Repeatery cyfrowe w ofercie MKR-TPE Repeatery cyfrowe w ofercie MKR-TPE Repeatery cyfrowe w ofercie MKR-TPE Repeatery cyfrowe w ofercie MKR-TPE

19.09.2013 - Instalacja TETRA Lotnisko Chopina Warszawa

Aktualnie nasza ekipa ukończyła instalację nowej generacji urządzeń TETRA (ang. TErrestrial Trunked Radio (dawniej TransEuropean Trunked Radio)) – stworzony przez Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych (ETSI) otwarty standard cyfrowej radiotelefonicznej łączności dyspozytorskiej (trankingowej), powstały z przeznaczeniem zwłaszcza dla służb bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa). Zainstalowane urządzenia wspomagających pracę łączności na lotnisku Chopina w Warszawie, spełniają oczekiwania klienta dzięki zastosowaniu funkcji SMART. Funkcja Smart gwarantuje poprawne działanie systemu w momencie zmian wynikłych z zmiennych konfiguracji stacji bazowych.

Zdjęcia:

Instalacja TETRA Lotnisko CHopina Warszawa Instalacja TETRA Lotnisko CHopina Warszawa Instalacja TETRA Lotnisko CHopina Warszawa Instalacja TETRA Lotnisko CHopina Warszawa Instalacja TETRA Lotnisko CHopina Warszawa

25.06.2013 - Nowe anteny YAGI GSM oraz anteny ROD i WHIP

Prezentujemy nasze najnowsze anteny w nowych, niższych cenach. W ofercie pojawiły się: Antena YAGI 11dB, Antena YAGI 14dB, Antena CDMA 12dB (w różnych odsłonach), nowa antena ROD oraz WHIP (szerokopasmowe).
Nowa odsłona kultowych anteny YAGi z ulepszonymi parametrami, a także nowe anteny ROD i WHIP (szerokopasmowe).

Zdjęcia:

Nowe anteny YAGI GSM oraz anteny ROD i WHIP Nowe anteny YAGI GSM oraz anteny ROD i WHIP Nowe anteny YAGI GSM oraz anteny ROD i WHIP Nowe anteny YAGI GSM oraz anteny ROD i WHIP Nowe anteny YAGI GSM oraz anteny ROD i WHIP

 

11.06.2013 - NOWE REPEATERY WireFree UMTS 3G

Prezentujemy nasz najnowszy system wzmacniana zasięgu UMTS w paśmie WCDMA2100.
Jeszcze nigdy nie było tak łatwo... nie potrzebne są anteny, okablowanie, itp. Wystarczy umieścić jednostkę np. przy oknie - w miejscu gdzie dostępny jest zasięg, aby korzystać z 3G wewnątrz pomieszczeń, w których nie było to możliwe.
Dodatkowe mechanizmy zabezpieczeń AGC i ALC umożliwiają lepsze oraz stabilniejsze funkcjonowanie w miejscach wysokozurbanizowanych (gdzie natężenie stacji bazowych operatorów jest większe). Zastosowano także system RTISC niwelujący problem małej izolacji pomiędzy antenami.

Zdjęcia:

Nowoczesny wzmacniacz bezprzewodowy WireFree. Repeater UMTS. Nowoczesny wzmacniacz bezprzewodowy WireFree. Repeater UMTS. Nowoczesny wzmacniacz bezprzewodowy WireFree. Repeater UMTS. Nowoczesny wzmacniacz bezprzewodowy WireFree. Repeater UMTS.

24.05.2013 - Nowy repeater 2012 NEW w zestawach

Prezentujemy nasz najnowszy produkt. Nowy, ulepszony oraz jeszcze bardziej atrakcyjny cenowo repeater 2012 NEW. Produkt wyposażony w ALC oraz wyświetlacz LED, na którym odczytamy parametry pracy repeatera, a co najważniejsze - siłę sygnału wejściowego, co znacznie ułatwi montaż i uatrakcyjnia produkt.
Zapraszamy do zapoznania się z produktem.
Jednoczenie rozpoczynamy wyprzedaż starego modelu 2012 w bardzo atrakcyjnych cenach (do wyczerpania zapasów).

Zdjęcia:

Nowy repeater 2012 NEW w zestawach Nowy repeater 2012 NEW w zestawach Nowy repeater 2012 NEW w zestawach Nowy repeater 2012 NEW w zestawach

30.04.2013 - Nowe anteny wewnętrzne w naszej ofercie

Prezentujemy nasze najnowsze anteny wewnętrzne. Anteny charakteryzują się unikatowym wyglądem a także innowacyjnymi sposobami montażu (jak w przypadku anteny ver 6). Obecnie nasza firma posiada największy w Polsce wybór anten zwenętrznych i wewnętrznych stosowanych w systemach repeaterów GSM.


Zdjęcia:

Antena sektorowa wewnętrzna GSM/DCS/UMTS ver. 2 sufitowa   Antena sektorowa sufitowa ver. 6 (klosz szklany) GSM/DCS/UMTS    Antena wewnętrzna sektorowa sufitowa GSM/DCS/UMTS ver. 6   Antena wewnętrzna sektorowa sufitowa GSM/DCS/UMTS ver. 7 (czujnik dymu)  Antena wewnętrzna sektorowa sufitowa GSM/DCS/UMTS ver. 7 (plafon)

15.02.2013 - Nowe repeatery dwuzakresowe GSM900/GSM1800 w ver. STANDARD

Z przyjemnością prezentujemy już dostępne nowe repeatery z serii STANDARD. Do sprzedaży wprowadzamy repeater dwuzakresowy ZRD10I-GD w bardzo atrakcyjnej cenie (najtańszy repeater dwuzakresowy w tej klasie na rynku). W ofercie znjduje się zarówno sam repeater jak i kompletne zestawy MKR55-GD ver. STANDARD.
Urządzenie oferuje (podobnie jak ZRD10I-GSM) szereg zabezpieczeń, w tym AGC (mini), ALC i MGC (mini). Zapraszamy do zapoznania się z produktem.


Zdjęcia:

Zestaw repeater MKR55-GD ver. STANDARD (repeater ZRD10I-GD) 900/1800MHz   Zestaw repeater MKR55-GD ver. STANDARD (repeater ZRD10I-GD) 900/1800MHz   Zestaw repeater MKR55-GD ver. STANDARD (repeater ZRD10I-GD) 900/1800MHz

14.01.2013 - Nowe metody płatności (płatność kartą oraz szybkimi przelewami bankowymi)

Z dniem 14.01.2013r nasza firma umożliwia swoim klientom płatności za pomocą karty kredytowej (i debetowej) oraz za pomocą szybkich przelewów bankowych ON-LINE z wykorzystaniem dwóch serwisów: PAYU oraz Przelewy24. Mamy nadzieje, że znacznie ułatwi to korzystanie z naszej oferty.


Zdjęcia:

payu Przelewy24

07.11.2012 - MKR-TPE darczyńcą Rodzinnego Domu Dziecka nr 2 w Żywcu

Firma MKR-TPE udzieliła pomocy Rodzinnemu Domowi Dziecka nr 2 w Żywcu. Za przekazaną pomoc otrzymaliśmy dyplom i wdzięczoność podopiecznych i opiekunów ośrodka. Zawsze chętnie pomagamy potrzebującym i polecamy się na przyszłość.


Zdjęcia:

Dyplom z rodzinnego Domu dziecka w Żyw   Dyplom z rodzinnego Domu dziecka w Żyw   Dyplom z rodzinnego Domu dziecka w Żywcu

10.03.2012 - System zdlanego monitoringu repeaterów GSM

W marcu 2012 roku spółka MKR-TPE utworzyła centrum monitoringu repeaterów RT.
Nasze centrum działa 24H monitoruje prace ponad 50 stacji repeaterowych. Monitowane są na bieżąco wszelkie procesy związane z prawidłową pracą urządzeń. Począwszy od temperatury po poziomy sygnału na antenach wewnętrznych i zewnętrznych. Dodatkowo dzięki oprogramowaniu w które wyposażone jest centrum możemy sterować ustawieniami stacji repeaterowej zdalnie.


Zdjęcia:

System monitoringu repeaterów foto2m System monitoringu repeaterów System monitoringu repeaterów

18.06.2011 - Międzypowiatowe zawody strzeleckie

Firma MKR-TPE głównym sponsorem zawodów strzeleckich które odbyły się dnia 18.06.2011.
W zawodach brały udział zespoły strzelców z powiatowych klubów strzeleckich jak i również drużyna z Niemiec.
Dodatkowo odbył się pokaz broni czarno-prochowej oraz była możliwość testowych strzałów z karabinów z II Wojny Światowej. Zawody spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem widowni jak i sportowców.


Zdjęcia:
Zawody strzeleckie 2011. Wzmacniacze GSM Zawody strzeleckie 2011. Wzmacniacze GSM Zawody strzeleckie 2011. Wzmacniacze GSM Zawody strzeleckie 2011. Wzmacniacze GSM

20.02.2011 - MKR-TPE sponsorem zawodów Strzeleckich Miasta Białogard

Firma MKR-TPE była jednym ze sponsorowów zawodów strzeleckich, które odbyły się dnia 20.02.2011 z udziałem Posła Rzeczpospolitej Polskiej - Pana Stefana Strzałkowskiego, który jednocześnie był osobą wręczającą nagrody oraz dyplomy. W zawodach wzięły udział kluby strzeleckie z Białogardu, Kołobrzegu, Koszalina, Szczecinka, Połczyna Zdrój. Konkurencje sportowe, w których zawodnicy brali udział to Pistolet i karabin Pneumatyczny 60 strzałów. W zawodach również brał udział zawodnik MKR-TPE.

Zdjęcia:
Zawody strzeleckie w Białogardzie Zawody strzeleckie w Białogardzie Zawody strzeleckie w Białogardzie Zawody strzeleckie w Białogardzie

20.01.2011 - Przywrócenie Łączności na Norweskich Fiordach

Jedna z bardziej ekstremalnych instalacji jakie przeprowadziła firma MKR. Instalacja jest zaliczana do jednych z mniejszych projektów, lecz mimo to postanowiliśmy o tym fakcie napisać parę słów.
Projekt zakładał wzmocnienie sygnału GSM w pomieszczeniach polarnej stacji badawczej znajdującej się na norweskich fiordach. Ekstremalne warunki pogodowe bardzo utrudniały instalację, lecz mimo wszystko przebiegała ona bez większych zakłóceń. Wcześniej przygotowany projekt okazał się zgodny z zastanymi warunkami technicznymi, instalacja wymagała zastosowania specjalnego kabla odpornego na niskie temperatury, a także złącz o odpowiedniej wytrzymałości na trudne warunki atmosferyczne. Całość instalacji została zatwierdzona przez lokalnego operatora sieci telefonii komórkowej obsługującego ten obszar. Transport ekipy instalacyjnej oraz sprzętu odbył się za pomocą helikoptera transportowego.

Zdjęcia:

Instalacja GSM na fiordach norweskich Instalacja GSM na fiordach norweskich Instalacja GSM na fiordach norweskich Instalacja GSM na fiordach norweskich

29.12.2010 - MKR-TPE Kontrakt z Lasami Państwowymi

MKR-TPE ponownie została wybrana przez Lasy Państwowe do instalacji wzmacniaczy GSM w najbardziejoddalonych placówkach leśnych. Ilość punktów do zainstalowania na danych o obszarach wynosiła 20.
Instalacje tego typu wymagały od ekip instalacyjnych dość nieszablonowego podejścia, niejednokrotnie sam dojazd w warunkach zimowych był bardzo trudny. Instalacje polegały na wzmocnieniu sygnału GSM na obszarze placówki leśnej, instalacje masztu antenowego, uziemienia, zaplanowania trasy kablowej, ustalenia azymutu anteny zewnętrznej, umieszczenie jednostki centralnej, sprawdzenie analizatorem widma poprawności wykonania instalacji. Poniżej krótki fotoreportaż z terenu. Na dzień dzisiejszy część instalacji jest nadal w realizacji.

Zdjęcia:

Instalacja w Lasach Państwowych Instalacja w Lasach Państwowych Instalacja w Lasach Państwowych Instalacja w Lasach Państwowych

17.11.2010 - Nasze repatery ponownie triumfują w Kamerunie

Drugi projekt i wykonanie instalacji w Kamerunie.
Projekt instalacji w Kamerunie zakładał instalację repatera w bardzo oddalonejplacówce misji znajdującej się Essiengbot, gdzie występowały całkowite braki zasięgu lokalnego operatora komórkowego. Najbliższa stacja bazowa była oddalona 23 km od miejsca instalacji wzmacniacza po namierzeniu  odpowiedniego azymutu stacji bazowej instalacja zaczęła pracować. Projekt  ten miał bardzo duże znaczenie ponieważ użytkownicy będący w głębokim buszu w razie potrzeby byli zmuszeni jechać prawie 40 km po leśnej drodze aby złapać zasięg. Na dzień dzisiejszy zasięg jest w całym 300m2 budynku.  Instalator który znajdował się na miejscu był w stałym kontakcie z technikami MKR-TPE , którzy instruowali krok po kroku jak wykonać instalacje. Wcześniej został przygotowany projekt oraz założenia  konstrukcyjno wykonawcze biorące pod uwagę charakterystykę terenu oraz budynku co bardzo ułatwiło uruchomienie wzmacniacza.

Zadjęcia:

Instalacja w Kamerunie 2 Instalacja w Kamerunie 2 Instalacja w Kamerunie 2 Instalacja w Kamerunie 2

20.10.2010 - Nowa siedziba naszej firmy

Zawiązanie się spółki MKR-TPE SP. Z O.O. oraz budowa nowej, większej siedziby.
Z dniem 12.06.2010 firma MKR-TPE przekształciła się w spółkę Z O.O. co umożliwi szybszy i większy rozwój przedsiębiorstwa.
W skład zarządu spółki wchodzą dotychczasowe władze firmy MKR z nowym kapitałem przeznaczonym na rozwój spółki.
Nowa większa siedziba będzie wyposażona w profesjonalną salę konferencyjną, sprzedażową, dwa magazyny, park maszynowy (garaże), pomieszczenia socjalne, biura i księgowość, salę wypoczynkową, oraz profesjonalny serwis ukierunkowany na badanie wzmacniaczy GSM/DCS i UMTS. Serwis będzie wyposażony w szereg anten zewnętrznych umieszczonych na dachu budynku, personel będzie wyposażony w mierniki marki Fluke oraz analizator widma firmy Anritsu.
Sala konferencyjna jest przewidziana na przyjęcie 10 osobowej delegacji, magazyny o wielkości pow. 100m2, dzięki czemu będziemy w stanie zapewnić ciągłość dostaw i 95% dostępności towaru. Obiekt będzie dysponował parkingiem specjalnie wyznaczonym dla klientów MKR-TPE SP Z O.O., monitoringiem oraz alarmem.

Zdjęcia:

Nowa siedziba firmy Nowa siedziba firmy Nowa siedziba firmy Nowa siedziba firmy

14.09.2010 - Największa instalacja repeater'owa w Polsce

We wrześniu 2010r. nasza firma ukończyła jedną z największych instalacje repeater'owych w Polsce na obiekcie Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu. Instalacja dostarcza sygnał GSM na  obszarze budynku  o powierzchni kilkudzisięciu tys. m2 i bardzo złożonej strukturze. Jej wykonanie wymagało użycia bardzo nowoczesnych technologii i odpowiedniego zaplecza techniczno pomiarowo, którym dysponuje nasza firma.
Prace odbywały się w uzgodnieniu z operatorami oraz ich działami technicznymi, które zweryfikowały dopuszczeniem do współpracy zastosowane stacje repeaterowe ze stacjami bazowymi na obszarze miasta Grudziądz. Prace obejmowały instalacje anten zewnętrznych na dachu obiektu oraz sieć anten wewnętrznych rozmieszczonych w budynku. Zespół repaterów został umieszczony w specjalnie klimatyzowanym pomieszczeniu. Pomiary były wykonywane za pomocą naszego sprzętu firmy Anritsu, elementy montażowe oraz instalacyjne były wykonywane w oparciu o komponenty Hilti oraz Dewalt. Odpowiedzialny za Wsparcie inżynieryjne był nasz pracownik Marcin Kowalski, koordynatorem prac na obiekcie Rafał Król. Kierownik prac instalacyjnych Piotr Bońkowski. Ekipa techniczno-montażowa Patryk Wlazło i Krzysztof Kapelak.
Szczególne podziękowania dla działu technicznego PLUS GSM, który wykazał się pomocą oraz konsultacjami w momencie uruchomienia zespołu repeaterów.

Zdjęcia:
Instalacja w Szpitalu w Grudziądzu Instalacja w Szpitalu w Grudziądzu Instalacja w Szpitalu w Grudziądzu Instalacja w Szpitalu w Grudziądzu Instalacja w Szpitalu w Grudziądzu Instalacja w Szpitalu w Grudziądzu Instalacja Grudziadz Instalacja GSM w Szpitalu w Grudziądzu

3.03.2010 - Nasze wzmacniacze na misji w Kamerunie

Wzmacniacze typu MKR35-900 pracują na misji w Kamerunie (dokładna lokalizacja Afryka - Kamerun, na placówce misyjnej Esseng w diecezji Doume Abong-Mbang.
Pomagają w utrzymywaniu łączności telefonii komórkowej na bardzo trudnym terenie, bardzo rzadko pokrytym stacjami bazowymi. Wprowadzenie pewnych  modyfikacji do systemu antenowego pozwoliło na bardzo stabilną i udaną pracę wzmacniacza. Poniżej na zdjęciach zaprezentowany krótki fotoreportaż z próby uruchomienia wzmacniacza.

Zdjęcia:

Misja w Kamerunie Misja w Kamerunie Misja w Kamerunie Misja w Kamerunie

22.02.2010 - Nasz dystrybutor z Warszawy w reportażu TVN Warszawa

Dnia 20.02.2010 nasz dystrybutor/instalator z Warszawy firma AERIAL udzielił wywiadu dla TVN Warszawa odnośnie problemów z zasięgiem telefonii komórkowej na terenie osiedli znajdujących się na Wilanowie. Nasze instalacje na tym obszarze są dość powszechne . Reportaż pod tytułem "Miasteczko Wilanów oazą spokoju i ciszy... komórkowej" można obejrzeć na stronie TVN Warszawa >>TUTAJ<<.

Zdjęcia:

TVN Warszawa - reportaż TVN Warszawa - reportaż TVN Warszawa - reportaż

06.11.2009 - Nasze repeatery przetestowane przez TPSA

Dnia 07.10.2009 próbki wybranych repeaterów oferowanych przez MKR-TPE zostały przekazane Zakładowi Radiowych Sieci Dostępowych Pionu Centrum Badawczo-Rozwojowego Telekomunikacji Polskiej. Testom poddane zostały repeatery GSM/DCS (MKR55-GD-PREMIUM), UMTS (MKR65-UMTS-PREMIUM) oraz GSM/DCS/UMTS (MKR55-GDU-STANDARD, MKR55-GDU-PREMIUM). Repeatery uzyskały opinię pozytywną i jako jedyne - aprobatę największego operatora telekomunikacyjnego w Polsce. Te informacje zostały przekazane do pionów handlowych z aprobacją dalszej współpracy.

Zdjęcia:

TPSA 1  TPSA 1  TPSA 1  TPSA 1

26-27.09.2009 - IX Regionalne Targi Gospodarcze

W dniach 26 i 27 września odbyły się IX Regionalne Targi Gospodarcze. Targi mają charakter wielobranżowy. Swoją ofertę prezentują na nich małe i średnie przedsiębiorstwa z całego regionu koszalińskiego, a także instytucje wsparcia biznesu.
Nasza firma zaprezentowała całą ofertę systemów GSM, w tym repeaterów GSM i systemów alarmowych GSM. Oferta spotkała się z znacznym zaintersowaniem ze strony klientów.

Zdjęcia:

Regionalne targi gospodarcze. Wzmacniacze GSM. Repeater GSM  Regionalne targi gospodarcze. Wzmacniacze GSM. Repeater GSM  Regionalne targi gospodarcze. Wzmacniacze GSM. Repeater GSM  Regionalne targi gospodarcze. Wzmacniacze GSM. Repeater GSM

20.09.2009 - MKR-TPE sponsorem Turnieju Dwóch Tarcz

Dnia 20.09.2009 w strzelnicy miejskiej w Białogardzie odbył się otwarty turniej łuczniczo-strzelniczy 'Turniej Dwóch Tarcz'. Nasza firma była jednym z głównych sponsorów tego ciekawego wydarzenia. Turniej nawiązywał do ciekawej histroii Białogardu i legendą z historią związaną.
Nasz pracownik zdobył w turnieju drugie miejsce indywidualnie i trzecie drużynowo.

Zdjęcia:

 Turniej dwóch tarcz. Wzmacniacz zasięgu GSM.  Turniej dwóch tarcz. Wzmacniacz zasięgu GSM.  Turniej dwóch tarcz. Wzmacniacz zasięgu GSM.

25.05.2009 - Otwarcie Inkubatora Technologicznego w Białogardzie

Firma MKR-TPE jako jeden z podwykonawców uczestniczyła w oficjanym otwarciu Inkubatora Technologicznego w Białogardzie. W otwarciu udział wzięło ok. 200 zaproszonych gości z terenu całego województwa zachodniopomorskiego, w tym m.in. przedstawiciele samorządów lokalnych, radni wojewódzcy, powiatowi, miejscy i gminni, przedstawiciele instytucji wsparcia biznesu oraz lokalni przedsiębiorcy.

Zdjęcia:

Otwarcie Inkubatora Technologicznego. Repeater GSM.  Otwarcie Inkubatora Technologicznego. Repeater GSM.  inkubator3m  Otwarcie Inkubatora Technologicznego. Repeater GSM.